Rowery turystyczne damskie Kross - Sklep Szprychy

 Sport i Hobby / przez bartek / Odsłon: 1232 / Popularne

Wielbicieli zdrowego stylu życia zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu SZPRYCHY.COM. Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie dobrania odpowiedniego roweru, jak i przeprowadzania serwisu.

W naszym sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych znajdziesz szeroki wybór rowerów: górskie, szosowe, miejskie, turystyczne a także dla dzieci, fatbike oraz rowery elektryczne ebike.

Zarówno osoby profesjonalnie jeżdżące na rowerach, jak i amatorzy spokojnej jazdy znajdą w naszej ofercie doskonały model oferowany przez doceniane na europejskim rynku marki: BBF, BOTTECCHIA oraz KROSS. Umożliwiamy kupno roweru poprzez naszą stronę internetową wraz z dostawą do domu bądź odbiór w jednym z wielu salonów, które znajdują się na Pomorzu. Zamawiając rower na SZPRYCHY.COM lub odwiedzając nasz salon, masz pewność otrzymania wysokiej jakości roweru, a także możliwość skorzystania z profesjonalnego serwisu.

  • Listing ID: 269
Dane kontaktowe

ul. Objazdowa 5, StraszynPomorskie,83-010 Show phone number ***** https://sklep.szprychy.com/produkty/rowery/rowery-turystyczne,2,18675

Contact listing owner