Dachy zielone - termoDach

 Usługi i Firmy / Opublikowano: 2 miesiące temu przez bartek / Odsłon: 81

Świadczymy usługi z zakresu wykonawstwa dachów płaskich oraz tarasów z membrany PVC i EPDM. Zajmujemy się także serwisem oraz remontami i modernizacją pokryć dachowych. W zakresie serwisu proponujemy Państwu usługę odśnieżania oraz przeglądu.

Nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Polecamy Państwu wykonanie wysokiej jakości dachów eksponowanych, balastowych, odwróconych czy zielonych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu izolacji z membrany PVC. Nasza kadra pracownicza to zespół specjalistów, którzy odbyli liczne szkolenia u producentów. Dzięki temu pracownicy termoDach są gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie. Wykonywane przez nich pokrycia dachowe są niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, na przykład ścieranie czy rozrywanie.

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość dachów, ale także profesjonalną obsługę klienta. Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo i pomoc naszych specjalistów.

Pełną ofertę termoDach znajdą Państwo na stronie: 

Dane kontaktowe

Nowa 19a, Szewce Wisznia MałaDolnośląskie,55-114 Pokaż numer pawel.koziol@termodach.eu https://termodach.pl/oferta/dachy-plaskie/zielony/

Kontakt